Фото без описуЯрмарок до новорічних та різдвяних свят відбудеться 24 грудня з 8.00 до 14.00 у Сумах на площі Незалежності з дотриманням протиепідемічних заходів

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, на ярмарку буде представлено широкий вибір ялинкових дерев та продовольчих товарів. Сумчани та гості міста зможуть придбати ковбасні вироби, копченості, молочну продукцію, мед, олію, яйця, крупи, овочі, яблука, живу рибу тощо.

Участь у ярмарку візьмуть сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, особисті селянські господарства, переробні підприємства, лісогосподарські підприємства Сумщини.

Метою заходу є популяризація агропродукції виробленої підприємствами Сумщини, налагодження прямих зв’язків між виробниками та споживачами, можливість придбання крафтової продукції підприємців Сумщини за цінами виробника, підтримання традицій проведення передноворічного ярмаркового заходу.

Захід організовано Департаментом агропромислового розвитку, Спілкою аграрних підприємств Сумської області, Асоціацією фермерів та приватних землевласників Сумської області.

Довідки за телефонами: (0542)77-15-70, 77-02-70, 050 4007260.