Фото без описуПроект цифрових ініціатив UNEW

???? Програму UNEW створено для лідерок місцевого самоврядування та громадських активісток задля реалізації ініціатив у сфері цифровізації.

Програма передбачає:

????«прокачку» знань із цифрової трансформації та навичок лідерства

????менторську підтримку від провідних експерток у галузі Digital та IT

????обмін досвідом у спільноті цифрових лідерок

????можливість створити успішний проєкт для своєї громади або навіть цілої країни.

????Як приєднатися?

Для участі у програмі подайте заявку на сторінці www.unew.digital. Програма є безкоштовною.

????Термін реєстрації

Заявки на участь приймаються до 15 січня 2022 року, але кількість місць обмежена.

UNEW реалізується в межах Програми EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та фінансується Швейцарією, в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Digital Transformation Institute of Ukraine.

Ідейна лідерка проєкту – Надія Васильєва, засновниця Інституту Цифрової трансформації, науковиця з цифрової економіки, міжнародна менторка Vital Voices і Women on Boards 2050.

???? Час бути цифровою!