«Ноутбук кожному вчителю»

Дата: 21.12.2021 16:28

21 грудня 2021 року начальник відділу освіти, культури, молоді  та спорту Свеської селищної ради Наталія ТИМОШЕНКО взяла участь в урочистостях з нагоди отримання сучасної комп’ютерної техніки за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, які відбулися у м. Суми. Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19. Ноутбуки найближчим часом будуть передані до закладів загальної середньої освіти Свеської селищної ради. Висловлюємо вдячність Сумській обласній державній адміністрації, Департаменту освіти та науки та народним депутатам України за допомогу та підтримку.