«Ноутбук кожному вчителю»

Дата: 24.12.2021 15:07

24 грудня селиний голова Сергій КИРКАЧ разом з першим заступником Романом ЛУКАШЕМ та начальником  відділу освіти, культури, молоді  та спорту Свеської селищної ради Наталією ТИМОШЕНКО передав 16 ноутбуків для педагогічних працівників Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей».

Ноутбуки для вчителів закуплено на умовах співфінансування 90 % державного та 10 % місцевого бюджетів в рамках реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю», що сприяє підвищенню якості дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

Ноутбуки оснащені всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором і можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити освітній процес сучасним і зручним, незалежно від карантинних обмежень.