УВАГА! ПОХОЛОДАННЯ!

Дата: 12.01.2022 15:40

Внаслідок вторгнення арктичного повітря найближчими днями на території Сумщини очікується суттєве зниження температури повітря

Сумський гідрометцентр повідомляє, що 12 січня зберігається хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -12..-17°, вдень -4..-9°.

13 січня: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -17..-22°, вдень -5..-10°.

14 січня: хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі -7..-12°, вдень -3..+2°.

За матеріалами Сумського обласного центру з гідрометеорології: https://www.facebook.com/sumy.meteo/posts/291031309721107