Жителів Сумщини закликають дотримуватися правил безпечного занурення у воду

Співробітники ДСНС наголошують, що безпека має бути на першому місці. Тому дбайте про себе, слідкуйте за дітьми і дотримуйтесь рекомендацій рятувальників.

Перш за все, слід пам’ятати, що купання в крижаній воді без підготовки може стати причиною проблем зі здоров’ям. Занурюватися у воду слід виключно в облаштованих та визначених для цього місцях, де чергуватимуть рятувальники та працівники інших екстрених служб. Перебувати у воді не слід довше 10 секунд. Після купання потрібно добре зігрітися та випити гарячого чаю.

Рятувальники закликають громадян під час Водохреща суворо дотримуватись вимог безпеки, не заходити у воду в стані алкогольного сп’яніння, а також  слідкувати за своїми дітьми, не допускати їх купання без догляду дорослих.

Пам'ятайте, дотримання цих простих правил під час святкування Водохреща допоможе запобігти трагедіям на водних об’єктах.