Фото без опису

Кампанія відбуватиметься у межах Плану реагування на спалах поліо в Україні

План передбачає 2 етапи. Етап 1. Кампанія щеплення вакциною інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ) дітей віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали необхідної кількості доз, відповідно до Національного календаря щеплень. Триватиме з 1 лютого три тижні. Це необхідно для захисту невакцинованих дітей від інфікування. У межах цього етапу щеплення мають отримати майже 140 тисяч дітей.

Етап 2. В межах якого щеплюватимуть вакциною оральною поліовакциною (ОПВ) усіх дітей віком до 6 років, навіть якщо вони мають усі необхідні щеплення відповідно до Національного календаря. Це необхідно для захисту дітей від інфікування та зупинення циркуляції вірусу. Упродовж цього етапу планується охопити 540-550 тисяч дітей. Дати проведення будуть оголошені заздалегідь.

Отримати щеплення можна безоплатно у вашого сімейного лікаря чи в найближчій амбулаторії.

Детальну інформацію про поліомієліт дивіться у відео-розмові голови Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федора ЛАПІЯ з медичним експертом ЮНІСЕФ Катериною БУЛАВІНОВОЮ: https://www.facebook.com/UNICEFUkraine/videos/328300889172424/.

У чому різниця між вакцинами ІПВ і ОПВ пояснюємо тут: https://bit.ly/3IAZCBB

Детальніше на сайті: https://bit.ly/33Gf5BV