ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ!

Правлінням  Фонду соціального страхування України прийнято рішення про приведення структури управлінь виконавчих дирекцій Фонду у відповідність до територіальної реформи. Відповідного до прийнятого рішення з 01 березня 2022 року у Сумській області  надання матеріального забезпечення та медико - соціальних послуг будуть здійснювати 5 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  у Сумській області замість 10 існуючих.

У зв’язку з вказаними змінами повідомляємо, що страхувальники, застраховані особи, потерпілі на виробництві внаслідок травмувань колишнього Ямпільського та Середино-Будського районів з 01.03.2022 будуть обслуговуватися у Шосткинському  відділенні, розташованому за адресою: м.Шостка, вул. Шевченкa, 8. Контактні телефони: (0249) 7-07-76.

E-mail: shos.su@fssu.gov.ua.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

На території cмт. Ямпіль з 01.03.2022 року буде працювати представництво Шосткинського відділення за адресою: смт. Ямпіль, бульв. Ювілейний, 6а . Контактний телефон: (05456)2-24-78

E-mail:  yamp.su@fssu.gov.ua