Фото без описуОголошується конкурс на зайняття вакантної посади  директора КНП «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Правові підстави конкурсу: стаття 16 Закону України  «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992р.(зі змінами), Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника  державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017р. № 1094, рішення Свеської селищної ради дванадцятої сесії восьмого скликання від 09.06.2021 року «Про створення комунального некомерційного підприємства «Свеський центр первинної медико - санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Найменування підприємства: комунальне некомерційне підприємство  «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Місце знаходження закладу: 41226, Сумська область, смт. Свеса, вул. Пушкіна, 25.

Прийом документів для участі у конкурсі з 09.08.2021 року по 27.08.2021 року включно з 8.00 до 17.15 (перерва з 12.00-13.00), за адресою:  смт. Свеса, вул. Грушевського, 31 (приміщення Свеської селищної ради).

Засідання конкурсної комісії  з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів  відбудеться 31 серпня 2021 року.

Дата проведення конкурсу – 15 вересня 2021 року

Телефон для довідок: (05456) 6-21-84

Електронна пошта: 04390133@svessa-rada.gov.ua

Додаткова інформація щодо основних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом юридичного забезпечення, кадрової роботи та державної реєстрації апарату Свеської селищної ради і виконавчого комітету.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає або надсилає електронною поштою такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі ;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про освіту (з додатком), кваліфікація;

- копія трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- резюме у довільній формі;

- автобіографія( у випадках, визначених законодавством);

- згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

- конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній  формі;

- план реформування закладу протягом одного року;

- довідка МВС про відсутність судимості;

- медична довідка про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами затвердженими МОЗ;

- попередження стосовно встановлених Законом  України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

- заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- підтвердження подання декларації особи про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі пред’являє оригінали документів, копії яких подаються для участі у конкурсі та завіряє копії особистих документів власним підписом.

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

-  освіта вища (магістр, спеціаліст) відповідного напрямку підготовки;

- стаж роботи на керівній посаді або стаж роботи у сфері надання послуг

рівня не менше трьох років;

-  документ, що підтверджує вільне володіння державної мовою;

- навики роботи з комп’ютером.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

• не подання ним повного пакету документів, визначеного в умовах конкурсу;
  • його невідповідності кваліфікаційним вимогам;
  • наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності;
  • визнані в установленому порядку недієздатними;
  • у разі прийняття на посаду будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам , які є їхніми близькими родичами;
  • в інших випадках, установлених законом.