Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, керуючись рішенням Свеської селищної ради дванадцятої сесії восьмого скликання від 09.06.2021 року "Про створення комунального некомерційного підприємства «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області" Свеська селищна рада :

оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: 3 представники органу управління, 3 представника галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур  конкурсної комісії подаються до Свеської селищної ради за адресою: смт. Свеса , вул. Грушевського, 31  (спеціаліст ІІ категорії відділу  юридичного забезпечення, кадрової роботи та державної реєстрації Анікушина О.В.) у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту опублікування цього оголошення – до 17.15 год02.08.2021 року включно.

Телефон для довідок: (  05456 6-21-84  ).