Фото без описуГрантова програма на підтримку ініціатив громадянського суспільства у сфері протидії корупції

Програма «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» оголошує грантову програму на підтримку ініціатив громадянського суспільства та медіа у сфері протидії корупції.

До подання заявок запрошуються зареєстровані українські неприбуткові організації громадського суспільства (громадські спілки, волонтерські організації, благодійні фонди, аналітичні центри, наукові установи, а також інформаційні агенства). До участі у цьому конкурсі особливо запрошуються організації, що зареєстровані у Сумській області.

Участь у зазначеному проекті сприятиме досягненню наступних результатів:

• розробленню та прийняттю комплексної нормативноправової бази щодо протидії корупції;
  • удосконаленню системи поширення інформації про антикорупційні реформи та успіхи в боротьбі з корупцією;
  • підвищенню залучення громадян до боротьби з корупцією;
  • підвищення розуміння громадськістю корупції та її вартості.

З більш детальною інформацією щодо участі у грантовій програмі на підтримку ініціативи громадського суспільства у сфері протидії корупції можливо ознайомитися за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/67962/

Звертаємо увагу, що кінцевий термін подання заявок – 31.07.2021.