Фото без описуОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО ЗАХОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським Конгресом Фермерів проводить онлайн-нараду (на платформі Zoom) щодо заходів профілактики отруєння бджіл, яка відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 години.

Під час наради буде обговорено алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Мета заходу - забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Звертаємо вашу увагу на те, що посилання для підключення до заходу буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам, тому до заповнення реєстраційної форми просимо поставитись максимально відповідально та коректно ввести всі необхідні данні.

В територіальній громаді, відповідальна особа з питань агропромислового комплексу реєструється на нараду за посиланням https://communities.org.ua/usaid/public/form-request до 15:00 години 14 лютого                  2022 року.

Учасники (бджолярі та аграрії) для безпосередньої участі у нараді в приміщенні територіальної громади реєструються за посиланням https://farmers.org.ua/form-request до 12:00 години 16 лютого 2022 року.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кожен учасник онлайн-наради має зареєструватися особисто (перегляд наради на YouTube-каналі ПроLand чи посилання на Zoom).

 Фото без опису