Фото без опису

Щоб посилити нашу армію та захистити наших військових, разом із Генштабом ЗСУ ми оголошуємо збір Армії дронів. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло ФЕДОРОВ

Щоб посилити українську армію та зберегти життя тисяч військових, Генштаб ЗСУ, Міністерство цифрової трансформації, Держспецзв'язку та UNITED24 розпочинають проект «Армія дронів»!

«Це комплексна програма, що включатиме в себе системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. «Армія дронів» допоможе ЗСУ моніторити лінію фронту − а це близько 2 470 кілометрів та давати ефективну відсіч ворожим атакам. Перекажіть кошти на рахунок Міністерства оборони через UNITED24 − і ми купимо дрони самі. Або задронатьте нам свій дрон! Слава Україні, − зазначив Михайло Федоров. − Ми купуємо дрони для першої, другої та третьої ліній фронту, узгоджуючи закупівлі з військовими».

За його словами, пріоритет − 200 безпілотних авіаційних комплексів тактичного рівня для повітряної розвідки. Такі пташки можуть літати від 2 до 24 годин, до 160 км, на висоті до 5 км. Вони оснащені декількома камерами з тепловізором, датчиками положення та програмним забезпеченням. Головне — їх важко помітити, а отже важко збити. Ці дрони допоможуть постійно моніторити лінію фронту і виявляти позиції агресора.

Також купуватимуть простіші дрони. Їх потрібні тисячі. Вони не літають так довго і так далеко, але теж можуть виконувати важливі функції. Кожен дрон рятує життя і наближає перемогу України!

«Які дрони ви можете задронатити? Ми будемо раді, якщо у вас знайдеться квадрокоптер з такими параметрами: Батарея не менше 5000 мА•год, дальність польоту від 1 км, камера з кількістю мегапікселів не менше 20 Мп, часом зарядки не менше 30 хвилин, параметрами фото не менше 5280х3956, параметрами відео не менше 3840x2160, бажано з джойстіком та пультом управління. Якщо він буде з тепловізором − це взагалі подарунок. Ваш дрон може бути новий або ні, головне, щоб він був справним і придатним до використання», − додав він.

Деталі дивіться за посиланням: https://u24.gov.ua/uk/dronation