Фото без опису

Йдеться про внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду

Зокрема, в рамках програми «Прихисток», яка діє відповідно до цього порядку, знімаються вікові обмеження: тепер дати прихисток для ВПО може будь-який громадянин. Розширюється перелік осіб, які зможуть отримати компенсацію, а також запроваджується інформаційно-аналітична система, яка значно прискорить фінансування та опрацювання заяв на отримання компенсації.

«Хочу подякувати Товариству Червоного Хреста України, які за домовленістю з нашим Урядом, планують фінансувати повний обсяг витрат на компенсацію за розміщення ВПО. Це дозволить зекономити суттєві суми в держбюжеті (з березня по липень ТЧХУ виплатило вже понад 110 млн. грн). Крім того, ведуться перемовини щодо підвищення розміру компенсації на опалювальний період у два рази − близько 900 грн/місяць на одну особу», − зазначила Віцепрем‘єрка Ірина ВЕРЕЩУК.

Нагадаємо, соціальна програма «Прихисток» діє з ініціативи Уряду. Її мета − забезпечити житлом вимушених переселенців та допомогти тим українцям, які безоплатно їх прихистили.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/news/vidteper-bilshe-vpo-zmozhut-otrymaty-pryhystok