За словами керівника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, це перша благодійна марка України. Кожен, хто її придбає, зробить свій внесок у процес очищення української землі від смертельних «подарунків» ворога – мін

Кошти, зібрані від продажу марки, підуть на закупівлю машини для  механізованого розмінування великих територій, а також на допомогу притулкам для тварин. Це особливо актуально для Сумщини, де замінованою залишається велика кількість територій прикордонних громад.

Аркуш включає 8 марок із зображенням життя Патрона. Тираж – один мільйон екземплярів. Марки вже у продажу. Їх можна придбати у всіх поштових відділеннях країни, а також в офіційних онлайн-магазинах Укрпошти.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість – F (23 грн), сума благодійного збору – 8 грн.

«Дякую нашим героям-рятувальникам, які разом зі своїми «Патронами» знаходять і знищують тисячі вибухових пристроїв, рятуючи життя людей», – зазначив Дмитро Живицький.