Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді», що працює в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи повідомляє про роботу «гарячої лінії» психологічної підтримки.

У цей складний час всі громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціаліста.

З будь-якими питаннями ви можете звернутися до Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» («People in Need»), яка активно працює у цьому напрямку, надаючи всіляку психологічну допомогу мешканцям України з 2014 року.

Тож шановні мешканці нашої громади, якщо вам або вашим близьким потрібна психологічна допомога і підтримка, телефонуйте за номером телефону довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно, безкоштовно, цілодобово).