На базі центрів зайнятості 106 мешканців області отримають грантову допомогу з метою створення або розвитку власного бізнесу. Це залучить в область понад 24 млн. грн. та створить 237 робочих місць, повідомляють в обласному Департаменті економічного розвитку і торгівлі

Так, Сумщина посідає 8 рейтингове місце. Сумський МЦЗ – 73 особи – 166 робочих місць; Конотопський МРЦЗ – 16 осіб – 34 робочих місця; Роменська МРФ – 6 осіб – 11 робочих місць; Кролевецька РФ – 3 особи – 10 робочих місць; Охтирська МРФ – 2 особи – 4 робочих місця; Недригайлівська РФ – 2 особи – 4 робочих місця; Сумська РФ – 2 особи – 4 робочих місця; Глухівська МРФ – 2 особи – 4 робочих місця.

В розрізі організаційно-правових форм фізичні особи складають 28%, підприємці – 72%. За статтю жінки складають 43%, чоловіки – 57%.