Шановні працівники енергетичної галузі громади! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, вимагає пильності, глибоких знань й високих професійних навичок.

Від вашої роботи залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Вдячні Вам, що у випробувальний для країни час Ви ще з більшим розумінням, відповідальністю та професіоналізмом виконануєте поставлені перед вами завдання.

Бажаю всім впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, миру, добра, професійних успіхів.

Нехай завжди зігріває вас вогник родинного тепла – джерело любові, віри та надії.

З повагою,

селищний голова                    Сергій КИРКАЧ