Для облаштування  Пунктів Незламності в селищній територіальній громаді,  доставлено гуманітарну допомогу, яку передав головний гуманітарний штаб Сумської обласної військової адміністрації за підтримки міжнародних партнерів IOM Ukraine (Міжнародної організації з міграції) та UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Зокрема передано засоби першої допомоги: постільну білизну, матраци, ковдри, каністри, підгузки різних розмірів, набори посуду, спальні мішки, подушки, рушники та інше.

Свеська селищна рада висловлює слова щирої подяки голові Сумської обласної військової адміністрації Дмитру ЖИВИЦЬКОМУ, директору Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Людмилі МУСІЯЦІ заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Михайлу МЕЛЬНИКУ голові Шосткинської районної військової адміністрації Віктору ГУБЕНКУ, заступнику голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксані ТАРАСЮК, усім, хто допомагає нашій громаді та наближає Україну до Перемоги! Разом ми зможемо більше!