Як прокоментував голова обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, 15 новеньких шкільних автобусів поїхали у 13 громад Сумщини, які цього найбільше потребували.

За його словами, кожна дитина має отримати якісну освіту, незалежно від того, де вона мешкає: у обласному центрі, місті чи найвіддаленішому селі. Шкільні автобуси – один з інструментів, який дозволяє це забезпечити.

«Разом з Урядом, керівниками місцевого самоврядування працюємо над тим, щоби кожна громада області мала необхідну кількість автотранспорту для підвозу дітей до шкіл. Вірю, що війна і онлайн-навчання – речі тимчасові. Знання – фундамент на все життя і ми зробимо все, щоби наші діти отримували їх у повній мірі», – зазначив Дмитро Живицький.