Свеська селищна територіальна громада за сприяння Сумської обласної військової адміністрації, Шосткинської районної військової адміністрації отримала гуманітарну допомогу у межах Всесвітньої продовольчої програми «World Food Programme», уже неодноразово отримували громадяни, що найшли прихисток в нашій громаді під час війни, та місцеві жителі, що наразі найбільше потребують допомоги.

Висловлюємо безмежну вдячність за «дружнє плече», за віру в Україну! Високо цінуємо допомогу під час воєнного стану та сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому! Бажаємо успіхів у вашій благодійній діяльності!

Окремі слова вдячності висловлюємо керівництву філії «Свеське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» за надану техніку при розвантаженні допомоги.