10 лютого,  наша громада отримала поліцейський автомобіль для обслуговування території Свеської селищної територіальної громади поліцейськими офіцерами громади. Це вже другий автомобіль, який отримала наша громада в рамках проекту "Поліцейський офіцер громади ". Перший такий автомобіль ми отримали наприкінці літа. Тепер ми маємо двох поліцейських офіцерів громади та два автомобілі, що дозволить нашим поліцейським офіцерам швидше реагувати на події, які відбуваються на території громади. Нагадуємо вам, що територію Свеської селищної територіальної громади, обслуговують поліцейські офіцери громади Шульга Іван Анатолійович та Демешко Андрій Вікторович.

Функції поліцейських офіцерів громади не лише виявляти злочини, а й допомагати в різних ситуаціях, які можуть трапитись, як на території громади так і безпосередньо людям, що потребують допомоги.

Незважаючи на воєнні дії, які проходять в нашій країні, наша Держава продовжує втілювати реформи на благо людей.

Ми віримо в нашу Державу, віримо в Збройні сили України, віримо в нашу Перемогу!