Фото без опису

На порталі Дія можна отримати витяг про місце проживання дитини. Раніше така довідка на порталі була доступна лише для дорослих

Витяг про місце проживання – один із найпопулярніших документів, який необхідний для того, щоб влаштувати дитину до садочка чи школи. Тепер оформити витяг про місце проживання дитини можна за 1 хвилину на порталі Дія. Тож більше не доведеться носити паперовий документ із собою. 

Крім того, кожен електронний витяг містить унікальний QR-код. Відсканувавши його, працівник держустанови зможе переконатися в дійсності документа та перевірити інформацію в реєстрах. 

Щоб оформити витяг про місце проживання дитини, потрібно: авторизуватися на порталі Дія; у розділі «Послуги» вибрати «Довідки та витяги»; вибрати послугу «Витяг про місце проживання»; вибрати, що хочете отримати витяг для вашої дитини; вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини.

Це все. Витяг про місце проживання дитини сформується, якщо інформація про дитину наявна у Реєстрі територіальної громади. 

Нагадуємо: замовити витяг про ваше місце проживання чи вашої дитини також можна у застосунку Дія.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з МВС України, Державною міграційною службою України за підтримки Програми EGAP, яку впроваджує Фонд Східна Європа за підтримки Швейцарії.

За матеріалами: https://thedigital.gov.ua/news/bez-cherg-ta-byurokratii-vityag-pro-mistse-prozhivannya-ditini-teper-dostupniy-i-na-portali-diya