Поліцейські офіцери громади були присутніми на сесії Свеської селищної ради, де відзвітували про проведену роботу, адже це підвищує рівень довіри населення до поліції.

Поліцейський офіцер громади Іван Шульга завітав на чергове засіданні сесії Свеської селищної ради та розповів присутнім про свої напрацювання.

Під час виступу поліцейський розповів, про старостинські округи, які обслуговуються. Також офіцер прозвітував про стан криміногенної обстановки на території обслуговування та про проведені превентивні заходи.

Зокрема було доведено, що поліцейськими офіцерами громади розкрито ряд злочинів, а саме вчинені проти життя та здоров'я громадян, в сфері незаконного обігу наркотиків та в сфері незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами.

По завершенню поліцейський зазначив, що лише у тісній взаємодії поліції та громади можливе створення безпечного суспільства, зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень.

Відділ комунікації поліції Сумської області