12 березня свій 100-річний ювілей святкувала жителька Свеської селищної територіальної громади Віра Макарівна БОГДАНОВИЧ.

Віра Макарівна пережила дві світові війни, подолала повоєнні лихоліття, часи поневірянь, чимало життєвих випробувань. Доля її не була легкою, народила троє дітей – двох синів та доньку. Має 8 - онуків, 16 - правнуків, 2 – праправнука, ціле життя наполегливо працювала. Рідні оточують увагою і турботою свою бабусю, берегиню роду.

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою.та миру до ювілярки завітали перший заступник селищного голови Роман ЛУКАШ, начальник відділу праці та соціального захисту населення Алла ФІРСИК, виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації Оксана ТАРАСЮК.

Тож, від щирого серця бажаємо ювілярці міцного здоров’я. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ.