Фото без опису

28.03.2023 року відбулося планове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Першим на порядку денному розглядалося питання щодо заходів по запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь протягом пожежонебезпечного періоду 2023 року.

За словами начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Шосткинського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Олександра СЕРЕДОВА, у період з 18.03.2023 року по 20.03.2023 року на території Шосткинського району виникло 11 пожеж залишків сухої рослинності.

«Головною причиною виникнення пожеж є людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття. Такі дії  можуть призвести до масштабних пожеж, адже вогонь із відкритої місцевості легко розповсюджується», - підкреслив ОЛЕКСАНДР СЕРЕДОВ і окремо зупинився на ризиках, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами під час гасіння пожеж та наголосив, що випалювання сухої трави може призвести до детонування вибухонебезпечних предметів.

Також Комісія обговорила стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до прийняття відпочиваючих та стан інфекційної захворюваності населення Свеської селищної територіальної громади за підсумками 2022 року.

За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення.

Фото без опису Фото без опису