Шановні мешканці громади!

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю вас з Воскресінням Христовим.

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. І не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри – над безнадією.

Вже другий рік це величне свято ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку віроломно почала проти нашої держави росія.

Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Бажаю всім душевної гармонії, оптимізму, а Чудо Воскресіння Христового надихає на праведні та добрі справи до ближніх, до того, хто потребує нашої допомоги. Всіх вам земних благ та Божого благословіння!

Селищний голова                                                                 Сергій КИРКАЧ