Перший заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко обговорив із представниками Міжнародної організації з міграції можливості залучення коштів для відновлення об’єктів Сумщини, які постраждали внаслідок збройної агресії рф

За його словами, Сумська ОВА співпрацює з МОМ з 2022 року в частині надання гуманітарної допомоги. У 2022 Головний Гуманітарний штаб при Сумській обласній військовій адміністрації отримав від МОМ допомогу для оснащення «Пунктів незламності».

У 2023 МОМ передано потужні генератори, водонагрівачі, вугілля для домогосподарств; а також реалізуються програми щодо підтримки малого бізнесу.

«За результатами зустрічі було досягнуто домовленості про візит представників організації до Сумщини наступного тижня з метою ознайомлення з об'єктами, що зазнали руйнувань та можуть бути відновлені за підтримки МОМ», – зазначив Тарас Савченко.