На Сумщині упродовж доби піротехніки ДСНС знищили 3 вибухонебезпечних предмети, ще 4 виявили

Так, 1 травня у Сумській області піротехніки ДСНС України знищили три 30-мм артилерійські снаряди. Небезпечні знахідки було виявлено на територіях Конотопського та Сумського районів.

Цього ж дня в Охтирському  та Роменському районах було виявлено ще чотири артснаряди різних калібрів.

Рятувальники вкотре застерігають громадян бути уважними та обережними в разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, не наближатися до них, а тим більше не чіпати, не намагатися перенести або розібрати.

Не користуйтесь поблизу засобами зв’язку, відійдіть на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли не менше ніж на 100 метрів. Попередьте про можливу небезпеку оточуючих та зателефонуйте в оперативні служби за номерами «101» та «102». Бережіть себе та не нехтуйте застереженнями!

За матеріалами: https://dsns.gov.ua/uk/news/nadzvicaini-podiyi/na-sumshhini-uprodovz-dobi-pirotexniki-dsns-znishhili-3-vibuxonebezpecnix-predmeti-shhe-4-viiavili