Пам’ятний знак від 117-ої бригади тероборони вручили родині військового Олександра Петрущенка, який  загинув виконуючи бойове завдання в перші дні повномаштабного вторгнення росії в Україну.

Пам’ятну відзнаку  отримав син захистника Захар, який дуже сумує за батьком.

«Сьогодні ми передали пам’ятний знак сину загиблого Петрущенка Сашка. Все досі стоїть перед очима, адже він був першим, хто загинув з нашої громади. На сьогоднішній день в громаді проживає чотири родини воїнів, що віддали життя за Україну», – зазначає Свеський селищний голова Сергій Киркач.

Схиляємо голови перед мужністю та відвагою наших Героїв. Вони віддали найдорожче - власне життя, і ми навіки у боргу перед ними.

Герої не вмирають.

Збережемо пам’ять про Героїв, які віддали своє життя за своїх рідних, за своїх друзів, за нас з вами. За існування нашої країни, нашої культури, нашої нації, нашої України.