Уже традиційно 1 червня відзначається день захисту дітей –це прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої Української держави і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в щасливе життя. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

З повагою,

селищний голова                                                        Сергій КИРКАЧ