Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Саме в цей день 27 років тому наша країна отримала свій найважливіший і головний документ – Конституцію.

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

І саме в цей  складний час особливого значення набувають положення Конституції про священний обов’язок громадян країни щодо захисту Вітчизни, її суверенітету і територіальної цілісності.

Наші героїчні і незламні воїни показують усьому світу як треба захищати свою рідну країну.

Велика їм за це честь і пошана!

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та злагоди у ваших родинах!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!