Фото без опису

Йдеться про сім’ї, де є діти з інвалідністю, або багатодітні сім’ї з дітьми віком від 7 до 18 років з-поміж малозабезпечених

Для цих категорій у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Київській областях запроваджено пілотний проєкт: фінансову допомогу для придбання путівки на оздоровлення вони можуть отримати без відвідування управлінь соцзахисту. Про це повідомляє Нацсоцсервісна служба.

Сповіщення про право отримати кошти надходить у застосунок Дія. Отримавши його, представник сім’ї має звернутися до ПриватБанку за спеціальною карткою, на яку зараховуються кошти. Після їх отримання необхідно перейти на сайт у розділ «Пошук закладу» та обрати заклад для відпочинку.

Перевірити, чи є ваша родина в переліку зазначених категорій, а також докладніше дізнатися про пілотний проєкт можна за посиланням.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/2023/07/10/dopomogu-na-ozdorovlennya-pevnyh-kategorij-ditej-vidteper-mozhna-otrymaty-bez-vidviduvannya-organiv-soczzahystu/