Фото без опису

Сім одиниць сільськогосподарської техніки (4 комбайни, 2 сівалки, 1 трактор) надано у спільне користування для 14-ти аграрних підприємств області на безоплатній основі на час виконання сезонних робіт

Техніка передається американським фермером та підприємцем Говардом БАФФЕТОМ через фонд «Жнива Перемоги» невеликим фермерським господарствам, які постраждали від повномасштабного вторгнення росії.

«Це дієва підтримка для наших аграріїв, які, попри все, продовжують працювати у прикордонних громадах. Цьогоріч, незважаючи на постійні обстріли, було засіяно 95 % земель області. Важко навіть бачити фото соняшникового поля з вирвами від ворожих снарядів, де наразі проводиться чергова обробка, працюють люди. І маємо зробити все можливе, щоби допомогти фермерам зібрати вирощений врожай. Дякую фонду «Жнива Перемоги», Говарду Баффету за те, що вони підтримуютькраїну, наших аграріїв  у найважчі часи. Завдяки вашій допомозі зберігаються підприємства, робочі місця, зміцнюється продовольча безпека та економіка Сумщини і України», –  зазначив перший заступник голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО.

Один із новеньких комбайнів New Holland TC5.90 для збору врожаю отримав аграрій з прикордонної громади Шосткинщини. Підтримкою фонду він користується вдруге: отримував техніку і на час посівної кампанії. Керівник підприємства зазначає, що без цієї допомоги «вижити» невеликому підприємству у прикордонні було би дуже важко.

Завдяки техніці від благодійного фонду він не тільки засіяв заплановані площі, а й створив додаткові робочі місця для своїх земляків. Більше того, цією технікою зможуть скористатись і інші господарства-партнери.

Окрім техніки, у рамках співпраці з фондом «Жнива Перемоги» аграрії також можуть отримати індивідуальні засоби захисту для працівників.

 

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису