Фото без опису

Професійна психологічна допомога стала доступнішою завдяки реалізації на Сумщині пілотного проєкта «Зупинка: Я»

Це спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій.

Зокрема, в Сумській області проєктом опікується ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс».

Психотерапевти та психологи консультують жителів Сумщини онлайн. Офлайн допомогу наразі можна отримати у Сумах, Лебедині, Тростянці та Охтирці.

Під час онлайн зустрічі керівників проєкту з начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром АРТЮХОМ відбулось обговорення основних аспектів і узгодження нагальних питань щодо надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації (навчання фахівців і просвітництво громадськості) населенню для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу.

«Пропоную розширити географію проєкту, надавши можливість отримувати офлайн допомогу жителям півночі області, облаштувавши відповідний пункт у Шосткинському районі, багато громад якого щодня потерпають від ворожих обстрілів: люди втрачають рідних та близьких, втрачають все, що наживали роками і ваша допомога необхідна їм, як повітря. У них часто немає можливості вийти в інтернет і для них дуже важливо, щоби зустріч проходила наживо. Зрозуміло, з дотриманням безпекових умов», – зазначив очільник Сумщини.

Також було озвучено пропозицію щодо надання у межах проєкту психологічної допомоги людям, які повертаються з тимчасово окупованих територій, дітям, які стали жертвою злочинців або самі скоїли правопорушення.

Отримати професійну психологічну допомогу може кожний житель Сумщини. Для цього достатньо скористуватись одним із сервісів: https://forms.gle/XdUdS7M2jB4HEEEQ6https://confidence.customer.smartsender.eu/lp/MTp7o88o

Фото без опису

Фото без опису