Фото без опису

Національні організатори ухвалили рішення про подовження прийому заявок у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» до 32-ї річниці Незалежності України до 20 серпня включно

 

«Реагуючи на звернення заявників щодо термінів подання заявок, ми ухвалили подовжити прийом заявок на конкурс по 20.08 включно. До того ж, оголошення результатів відбудеться, як і було заплановано раніше, до Дня Незалежності України на офіційних сторінках Національний Фестиваль "Код Нації"», – повідомила у своєму коментарі голова Конкурсної комісії Світлана БОНДАРЕНКО.

Етапи впровадження Конкурсу, з урахуванням змін наступні:

подача заявок конкурсантами: 10 липня – 20 серпня

оцінювання заявок конкурсною комісією: 10 липня – 20 серпня

оголошення переможців: до 23 серпня

надсилання подарунків переможцям: 23 серпня – 30 вересня.

Нагадаємо, що головною метою Конкурсу є підтримка та сприяння розширенню діяльності представників культурної сфери, зокрема освітян, молоді та інших членів нашого суспільства.

Також важливою ціллю Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вноситимуть конкурсанти, будуть спрямовані на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечуватиме потреби сил протидії ворогові, про що організатори звітуватимуть на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Ознайомитись з Положенням та подати заявку можна на сайті Конкурсу: https://www.kod-natsii.com/