Громадська організація «Академія сімейної медицини України» https://www.facebook.com/afmu.ngo спільно з Бюро Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) в Україні https://www.facebook.com/WHOUkraine успішно реалізує проєкт мобільних медичних команд у віддалених населених пунктах п'яти областей України. Проєкт триває з квітня по жовтень 2023 року

Мета проекту – забезпечення доступної медичної допомоги населенню, що проживає у віддалених та важкодоступних районах. Завдяки співпраці з Бюро ВООЗ в Україні, команди отримали необхідну підтримку та ресурси для надання якісної медичної допомоги.

 

Мобільні медичні команди працюють у Сумській, Харківській, Чернігівській, Черкаській та Запорізькій областях, охоплюючи різні віддалені населені пункти в цих регіонах.

Мобільні медичні команди включають кваліфікованих лікарів, медсестер та інших медичних працівників, які працюють у складних умовах та забезпечують широкий спектр медичних послуг.

Ці команди надають загальні медичні консультації, діагностику, лікування та профілактичні заходи. За потреби надають безкоштовні медикаменти пацієнтам.

Проєкт сприяє покращенню обізнаності населення щодо превентивних заходів, здорового способу життя та гігієнічних практик. Це допомагає зменшити поширення захворювань та покращує загальний стан здоров'я у віддалених громадах.