Триває прийом конкурсних робіт на ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України

Конкурс проводиться за двома категоріями – малюнок та фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути виключно учасники конкурсу. У категорії «Малюнок» індивідуальна конкурсна робота на обрану тематику подається у одній з чотирьох вікових номінацій, у категорії «Фотографія» конкурсна робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб.

У категорії «Малюнок» один учасник Конкурсу має право подати не більше 3 (трьох) конкурсних робіт на одну чи три різні тематики. Малюнок має бути виконаний в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.

Пропонуються наступні тематики для малюнку:

«Нащадки славних козаків» – на малюнку зображуються українські захисники, їхні героїчні вчинки та подвиги;

«Герої без зброї» – на малюнку зображуються рятувальники, лікарі, енергетики, комунальники, волонтери, вчителі тощо, які своєю діяльністю під час повномасштабного вторгнення наближають перемогу України;

«Історична постать України» – на малюнку зображуються особистості (військові, політичні, культурні, громадські діячі тощо), які зробили в минулому чи роблять наразі значний внесок у формування української державності, здобуття та захист незалежності, суверенітету та виборюють перемогу України;

«З піснею до Перемоги» – на малюнку зображується сюжет пісні українського виконавця/-ів, яка стала популярною під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, підтримує моральний та бойовий дух українців, описує події сьогодення тощо;

«Рідний край» – на малюнку зображуються місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій наразі мешкає учасник Конкурсу, чи мешкав до початку війни та був вимушений виїхати;

«Українські традиції» – на малюнку зображуються українські культурні традиції, побут, страви, ремесла тощо;

Інша тематика конкурсної роботи в рамках загальної теми конкурсу «Що для мене Україна?

Категорія «Фотографія» не містить окремих номінацій та вікового розподілу. На Конкурс подаються не більше 5 фотографій (конкурсних робіт), які відображають одну або дві волонтерські ініціативи, в яких брала участь одна дитина чи група дітей (клас, гурток, колектив тощо) та була направлена на допомогу українським військовим, переселенцям, постраждалим в наслідок війни, тваринам тощо. Разом із фото надається описання (до 5 речень) зображеної волонтерської ініціативи, а саме: в чому полягала волонтерська ініціатива, ким, де, коли і для кого вона проводилася, кому і як в її результаті допомогли.

За власним бажанням конкурсант може подати відео тривалістю до 1 хвилини з власною розповіддю на тему Конкурсу, яке НЕ є конкурсною роботою та НЕ буде оцінюватися Журі Конкурсу, а буде використане Організаторами конкурсу для монтажу загального відео «Україна: шлях до перемоги», яке буде розміщено на YouTube-каналах організаторів.

Конкурсні роботи подаються виключно в електронному форматі (від скановані чи якісно сфотографовані у форматі «jpg», «jpeg», «png»). До конкурсної роботи обов’язково додається опис зображеного.

Прийом конкурсних робіт триває з 01 серпня до 24 серпня 2023 року включно.

Конкурсна робота разом із заявкою подається до Організаційного комітету шляхом її завантаження та заповнення спеціально створеної Google-форми, за посиланням https://forms.gle/spsJHCtw7LBFYbvK8, з врахуванням всіх зазначених в ній вказівок.

Детальні умови участі у конкурсі містяться у положенні про конкурс —https://uwcfoundation.com/…/polozhenna….

Всі питання щодо організації та проведення Конкурсу надсилати на e-mail: konkurs@uwcfoundation.com.

Організаторами конкурсу є Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення та Українська молодіжна правнича асамблея.