На вебсайті Державного архіву Сумської області розміщена фотодокументальна виставка, присвячена річниці Незалежності України

На виставці представлені законодавчі документи і публікації преси від періоду Української Народної Республіки до повномасштабного вторгнення росії на територію України: Універсали Центральної Ради, Акт проголошення Української держави ОУН УПА, Декларація про державний суверенітет України, Акт проголошення незалежності України, фото та листівки періоду «Революції гідності» 2013 – 2014 рр., фото з фонду учасника бойових дій в зоні АТО Олександра Євенка, Закон України про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

До експозиції увійшли історичні документи із фондів Центрального Державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного історичного архіву України м.Київ, Центрального Державного кінофотофоноархіву України імені Г.С.Пшеничного, архіву урядової газети «Голос України», Держархіву Сумської області та матеріали Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України.