Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

Вітаю вас з чудовим святом – Днем вчителя!

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян.

У ці дні ми з величезною вдячністю згадуємо своїх шкільних вчителів та викладачів. Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості, направляєте та ведете шляхами хороших досягнень, високих результатів.

Тож нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.

Щиро вам зичу терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас сторицею!

А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя! Здоров’я, любові, достатку і всіх вам благ!

З повагою, селищний голова                                       Сергій КИРКАЧ