8 вересня 2023року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області області загинув наш земляк військовослужбовець Державної прикордонної служби України Рай Станіслав Сергійович, 15.09.1987 року народження.
Свеська селищна рада висловлює найщиріші слова співчуття рідним і близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну - захиснику! Вічна пам'ять Герою! 🇺🇦
Панахида та прощання із загиблим воїном відбудеться 19 вересня, о 12:00 годині, біля будинку по вулиці Софіївська, 4.
🔸🔹 Шановна громадо, давайте разом гідно вшануємо пам'ять нашого Героя, який віддав найдорожче – власне життя, захищаючи Україну від підступного ворога, виборюючи для нас Перемогу та мир,🇺🇦 та зустрінемо його "живим коридором" о 11:30 (орієнтовно) від селищної ради до будинку по вулиці Софіївська, 4.