Нещодавно, з метою підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в уповноваженому сектору пробації відбулася робоча зустріч  провідного інспектора Шосткинського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Любові Полозок з юристкою сектору Ямпільське бюро правової  допомоги Ірино Школьною. В ході зустрічі проведено правопросвітницький захід, де особливу увагу було приділено питанням вчинення кримінальних правопорушень під впливом психічного чи фізичного примусу.

Ірина Школьна під час спілкування з особами – клієнтами пробації, що проживають на території Свеської територіальної громади, провела консультування з правових питань, зокрема щодо адміністративного, житлового права та питань соціального забезпечення.