14 листопада 2023 року у відділенні превентивної діяльності №1 (с. Ямпіль) Шосткинського районного управління національної поліції в Сумській області відбулася робоча зустріч провідного інспектора Шосткинського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Любові Полозок з  керівним складом відділення поліції. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці поліції та пробації, звернута увагу на  проведення спільних заходів, які спрямовані на підвищення безпеки суспільства, шляхом попередження скоєння суб’єктами пробації повторних кримінальних правопорушень. Також були обговорені проблемні питання, які виникають під час співпраці органу пробації та поліцейської діяльності.