Фото без описуШановні, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це непроста і відповідальна, робота особливо зараз, в умовах війни.

Дякую кожному з вас за те, що обрали цей непростий шлях і за те, що завдяки цьому усі ми працюємо як єдиний злагоджений механізм. Дякую за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися і продовжуєте працювати на благо громади. Адже ви знаєте, що потрібні людям і по-іншому ви просто не можете.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, міцного здоров’я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу.

Сильна країна - це в першу чергу сильна громада. Зі святом!

Секретар Свеської селищної ради                                            Дарія ДАРИКО