Виконавчий комітет Свеської селищної ради оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території селища Свеса

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Свеської селищної ради.

Адреса: вулиця Грушевського, буд. 31, селище Свеса, Шосткинський район, Сумська область, 41226.

2. Рішення організатора конкурсу про проведення конкурсу

Рішення виконавчого комітету Свеської селищної ради від 26.02.2024 року №15 пр. 46«Про проведення конкурсу з визначення суб'єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території селища Свеса».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу, прізвище, ім'я та по батькові (за наявності), посада, контактний телефон та адреса електронної пошти посадової особи організатора конкурсу, уповноваженої здійснювати комунікацію з учасниками

Місце проведення конкурсу: вулиця Грушевського, буд. 31, селище Свеса, Шосткинський район, Сумська область, 41226.

Дата та час проведення конкурсу: 28.03.2024 року о 11 годині 00 хвилин.

Посадова особа для здійснення зв'язку з учасниками конкурсу: секретар комісії - завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту апарату Свеської селищної ради і виконавчого комітету Височанська Інна Володимирівна, тел. (096) 897 3146, inna_svesa@ukr.net.

4. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Спосіб: Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається засобами поштового зв'язку конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, або подається в електронній формі на адресу електронної пошти організатора конкурсу.

Місце: вулиця Грушевського, буд. 31, селище Свеса, Шосткинський район, Сумська область, 41226.

Кінцевий строк: 27.03.2024 року.

Кокурсна документація