Фото без опису

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» повідомила про вихід Каталогу інструментів з просування експорту, який допоможе дізнатися про інституції, що підтримують експортів на національному рівні та впровадити найкращі практики на регіональному.

Каталог складається з 10 розділів. Кожен з розділів містить типові запитання від експортерів, відповіді на них та рекомендації. Ці рекомендації мають практичний характер.

Наприклад, у Каталозі (https://export.gov.ua/812-katalog_instrumentiv_z_prosuvannia_eksportu) можна ознайомитись з детальним алгоритмом проведення освітніх заходів для бізнесу в регіонах, покроковою інструкцією для організації торгових місій, дієвими моделями запровадження інструментів фінансової підтримки в регіонах.

Крім того, для аналізу експортної спроможності регіонів запущено новий інтерактивний інструмент – Дашборд (https://export.gov.ua/811-dashbord_eksportnogo_potentsialu_regioniv). Він допоможе дослідити:

– обсяги експорту за регіонами;

– структуру експортерів в кожному регіоні за розміром підприємства;

– розподіл основних фінансових даних компаній-експортерів;

– галузеву приналежність компаній експортерів.

Каталог та Дашборд розроблено експертами Офісу з розвитку підприємництва та експорту, експертами ГО «Юнайт Україна» за підтримки Міністерства економіки України в межах проєкту, що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в межах Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.