Фото без опису

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, своїм указом Володимир Зеленський встановив в Україні 9 травня Днем Європи, який відзначатиметься щороку  спільно з державами Європейського Союзу.

Від сьогодні українці, разом з усією вільною Європою, вшановують нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир.

Україна — це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Багатьом своїм перемогам та досягненням Європа завдячує саме українцям. Для нас це особливий день, адже   806 – й день  ми виборюємо  право стати повноправною європейською спільнотою у широкомасштабній війні з  росією.

Тож прийміть вітання з нагоди Дня Європи! Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.  

Вітаємо з Днем Європи і від щирого серця бажаємо терпіння та рішучості на шляху до щасливого, яскравого європейського майбутнього. Разом ми здійснимо усі необхідні перетворення для втілення нашої європейської мрії!

Слава Україні!