Фото без опису

Сьогодні, 11 червня, на 74 році життя зупинилося серце життєрадісної людини, активного діяча, колишнього селищного голови Свеської селищної ради КОЗЮЛІ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА. 

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї,  а й інших людей, які знали Олександра Олександровича

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Колектив Свеської селищної ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Олександра Олександровича.

 Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Олександра Олександровича назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. 

Вічна пам’ять!