СКАСОВАНО ТИМЧАСОВИЙ ДОЗВІЛ НА ЗАЛУЧЕННЯ ДО РОБОТИ БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНИХ ОГЛЯДІВ

У зв’язку зі змінами в діючому законодавстві управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області нагадує роботодавцям про необхідність поновлення роботи з організації проведення медичних оглядів за процедурою, передбаченою вимогами наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 14.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -3 нових випадків  ГРЗ (одужало -3) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 6.

ДАНІ ЩОДО СИТУАЦІЇ З COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ СВЕСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

За данними директора КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги" О. В. Сенченко станом на 13.12.2021 року  у мешканців Свеської ОТГ, які звернулись за медичною допомогою в КНП "Свеський центр первиної медико-санітарної допомоги діагностовано -10 нових випадків  ГРЗ (одужало -6) , захворіло на Covid 19 – 0 нових випадків (одужало -0), активних випадків захворювань на коронавірусну хворобу 5.

Тимчасово відремонтовано аварійну ділянку дороги по вул. Терещенська

За проханням Свеської селищної ради, по вул. Терещенська в смт Свеса (на автомобільній дорозі О191801), в рамках проведення тимчасових мір, проведено роботи, щодо підсипання ям спеціальною щебеневою сумішшю у  кількості близько 35 т.

Якість питної води, що подавалася мережу централізованого водопостачання у вересні, жовтні та листопаді 2021 року

До уваги мешканців громади! За інформацією проведених результатів лабораторних досліджень, питна вода, подана в водопровідні мережі Свеської селищної теритьоріальної громади у вересні, жовтні та листопаді поточного року відповідала вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», які затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12.05.2010 р. № 400, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 01.07.2010 р. № 452/17747.