ГОСТРЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ МЕДИКІВ НА COVID-19

З початку пандемії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області отримало 1080 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на COVID-19, з них 20 випадків смертельні.

«Активні парки – локації здорової України»

З метою організації оздоровчої рухової активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків Указом Президента України від 17 грудня 2020 року за № 574/2020 було започатковано соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України».

6 грудня - День Збройних сил України!

Сьогодні вітаємо усіх військовослужбовців з Днем Збройних сил України! Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, добра, світлого настрою та професійних успіхів!